Zpět

POTÁPĚNÍ RAFTING CLIMBING CANOEING SEA KAYAK CANYONING VÝLETY
 
 
   

Tento program nabízí vstup do podvodního světa a je určen začínajícím potápěčům, kteří kladou důraz na maximální bezpečnost od samého začátku. V průběhu programu získá účastník teoretické znalosti, seznámí se s používanou výstrojí a vyzkouší si ji v moři. Potápění je v hloubce od 3 do 12m a každému účastníkovi bude zapůjčena kompletní potápěčská výstroj. Po úspěšném absolvování programu získá účastník pamětní diplom.

Nahoru
 
   

Půldenní výlet na raftu kaňonem řeky Cetiny s nádhernými vodopády a peřejemi. Navštívíte jeskyni, uvidíte spoustu živočichů v jejich přirozeném prostředí. Lehce tekoucí voda je přerušována různě vysokými přírodními stupni, jde o úseky sjízdné, nebo bez obtíží zvládnutelné (stupeň II a III). Výlet je určen všem jak začátečníkům, tak i dobrodruhům. Pod vedením zkušených skiperů se naučíte základy pádlování a záchrany. Výlet je ukončen ve výletní restauraci.

Nahoru
 
   

Chcete-li vyzkoušet šplhání a užít si adrenalin, jste na tom správném místě. Zkušení instruktoři Vám vysvětlí, jak na to, vybaví Vás kvalitní horolezeckou výstrojí a maximálně Vás zabezpečí při výstupu. Po vybavení speciálními botami a upevněním v pase můžete vyrazit vzhůru.

Nahoru
 
   

Toužíte-li poznat kaňon řeky Cetiny v kanoi, objevit skrytá jezírka a vodopády, vypravte se s námi v nepotopitelných kánoích na sjezd dlouhý cca 9km, a zažijte koupání pod vodopády.

Nahoru
 
   

Líbí se Vám koupání daleko od přeplněných pláží a obydlených míst, daleko od hluku a caffe barů? Půl hodina veslování Vás zavede k pustým oblázkovým plážím, přístupných pouze z moře, na místo, kde se hory přímo dotýkají moře.

Nahoru
 
   

Vydáte-li se expedicí za nedotčenou přírodu do hlubin kaňonů řeky Cetiny, skutečně zažijete vše, co Vám canyoning nabízí: dobrodružství při přecházení řeky a peřejí, koupání v přírodních bazénech, prolézání podzemními tunely, také nezapomenutelný pohled na čtyřicetimetrový vodopád Gubavica, množství slapů a jezer, skály vysoké až 180 m.

Nahoru
 
 
       

Během dovolené máte možnost prožít celodenní výlet pirátskou lodí z Omiše do několika krásných míst na ostrovech Brač a Hvar. Brač (Postira) - prohlídka historického městečka a koupání na písčité pláži, (Bol) - proslulé nejkrásnější oblázkovou pláží v Chorvatsku. Pro ty, kteří mají rádi delší plavbu lodí, se nabízí výlet na okouzlující ostrov Hvar. Na lodi jsou pro Vás připraveny pečené ryby, víno a salát.

Nahoru
 
   
Nahoru
 
OMIŠSKÁ RIVIÉRA UBYTOVÁNÍ MAPA SPORTY KONTAKTY
 2003-2013 Cestovní agentura Almissa